MACO protikus ku sklopnej nožnici, hranovej závory

MACO protikus ku sklopnej nožnici hranovej závory sa montuje do rámu sklopných okien s namontovanou sklopnou prevodovkou s nožnicou pre sklopné okná, plastové aj drevené.
1.7
s DPH
1.42 bez DPH
Skladom

ZASKLIEVACIA PÁKA / LOPATKA

Zasklievacia páka/ lopatka- plast+drevo. Páka je určená pre zasklievanie vo výrobách pri PVC, drevených a hliníkových okien.
5.6
s DPH
4.67 bez DPH
Skladom
Kľučka HARMONY SKB-S/SE pre sklopno-posuvné dvere - bronzová

Kľučka HARMONY SKB-S/SE pre sklopno-posuvné dvere - bronzová

Kľučka HARMONY SKB-S/SE je veľká kľučka určená pre sklopno-posúvne drevené aj plastové dvere. Jej dlhý úchyt umožňuje jednoduché a ľahké otváranie a sklápanie aj veľkých sklopno-posúvnych dverí.
29
s DPH
24.17 bez DPH
Skladom

MACO prítlačný záves k naskrutkovaniu

Sada rámového a krídlového prítlačného závesu určeného pre drevené a plastové otváravé okná a balkónové dvere okuté s kovaním MACO MULTI-TREND A MACO MULTI-MATIC.
1.8
s DPH
1.5 bez DPH
Skladom
Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5.000 položiek mimo e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke v Prešove
Bezplatné odborné poradenstvo
10

Kto povedal, že sú bezúdržbové?

Vy ste ešte neošetrovali vaše plastové okná a dvere? Tak potom Vám držíme náhradné diely na opravu skladom.
12

Výstava v Norimbergu

Výstava v Norimbergu Vážení zákazníci, pozývame Vás na medzinárodný odborný veľtrh stavebníctva zameraný na okná, dvere a fasády, ktorý sa uskutoční v dňoch 16.-19.3.2016 v Norimbergu v Nemecku. 795 vystavovateľov z 36 krajín tu bude prezentovať svoje výrobky a nové technológie.
13

MACO MULTI-MATIC Otváravé a otváravo-sklopné kovanie

MACO MULTI-MATIC Otváravé a otváravo-sklopné kovanie Ako ste sa už určite dozvedeli, spoločnosť MACO sa rozhodla zjednotiť svoje celoobvodové kovanie, ktoré ponúka zákazníkom na Slovensku. Prechod z úspešného MACO MULTI TREND na novší vyskúšaný typ MACO MULTI MATIC bude realizovaný od začiatku roku 2016.

Ako postupovať pri výmene viacbodového zámku - jednoduchý návod s videom

Ako postupovať pri výmene viacbodového zámku - jednoduchý návod s videom Zámok, ktorý máme v dverách či už v drevených, plastových alebo hliníkových Vám nevypovedá službu zo dňa na deň, bez predchádzajúceho upozornenia.
126

Ako nastaviť okná aby tesnili? Jednoduchý videonávod

Ako nastaviť okná aby tesnili? Jednoduchý videonávod Fúka vám cez vaše okná? Po nejakom čase ste si všimli, že záclona sa samovoľne pohybuje. Keď vylúčime prítomnosť duchov, ide o slabý prítlak okenného krídla k rámu.
18

Kľučka s vratným perom - dlhšia životnosť a väčší komfort

Kľučka s vratným perom - dlhšia životnosť a väčší komfort Životnosť, či už tá funkčná alebo estetická (jej vzhľad) sa prirodzene mení podľa počtu jej používateľov. Na vysoko frekventovaných budovách dochádza často k ich poškriabaniu a ovisnutiu.
19

Pozor na napodobeniny výrobku alebo lacné náhrady!

Pozor na napodobeniny výrobku alebo lacné náhrady! Prečo je tá cena tak vysoká ? Otázka by mala byť postavená trošku ináč. Čo môžem od výrobku v tejto cene očakávať?Kľučka na okne v školskej alebo vo verejnej budove sa zlomí po pár použitiach.
22

Bezpečnosť v oknách je dnes štandardom

Bezpečnosť v oknách je dnes štandardom Napadla vás niekedy myšlienka bezpečnosti okien, na chate alebo domu postaveného v odľahlejšej časti dediny? Myslíte si, že ak máte založené okná, neprídu k vám "hostia" v tichosti?