Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Kľučky s úzkym štítkom

Viac o bezpečnostných kľučkách na dvere sa dozviete aj v našom článku.

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 100,00 €

Farba

Farba

Počet produktov: 55

Showing 1-16 of 55 item(s)

Aktívne filtre

  • Dverová guľa-kľučka ATLANTA s prekrytou...

    Bez DPH:
    99,84 €

    Dverová guľa-kľučka Atlanta s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná kľučka triedy ES1 - SK2 určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm. Dodáva sa vo farbe bronz F4 a oceľ-titan F9.

  • Dverová guľa-kľučka 30mm, 85/240, satén F2

    Bez DPH:
    72,00 €

    Dverová guľa-kľučka s vratným perom je kvalitná kľučka určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním pre rozteč 85 mm, pre širšie profily 92 mm. Šírka hliníkového štítku je 30 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby F2 satén.

     

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Austin 30 mm čierna matná

    Bez DPH:
    44,99 €

    Dverová guľa-kľučka Austin s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby čierna matná .

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Austin 30 mm titan

    Bez DPH:
    44,99 €

    Dverová guľa-kľučka Austin s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan F9 .

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Austin 36 mm čierna matná

    Bez DPH:
    59,92 €

    Dverová guľa-kľučka Austin s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby čierna matná .

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Austin 36 mm titan

    Bez DPH:
    59,92 €

    Dverová guľa-kľučka Austin s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan F9 .

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm biela

    Bez DPH:
    32,05 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby biela.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm bronz

    Bez DPH:
    34,45 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm strieborná

    Bez DPH:
    32,05 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm titan

    Bez DPH:
    34,45 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan /oceľ/.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm bronz+biela

    Bez DPH:
    44,78 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby guľa bronz / z vonkajšej strany dverí / a kľučka biela / z vnútornej strany dverí /.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm titan+biela

    Bez DPH:
    44,78 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby guľa titan / z vonkajšej strany dverí / a kľučka biela / z vnútornej strany dverí /.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm biela

    Bez DPH:
    41,98 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby  biela.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm bronz

    Bez DPH:
    50,38 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm strieborná

    Bez DPH:
    41,98 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

    Skladom
  • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm titan 67-72 mm

    Bez DPH:
    44,82 €

    Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 67-72 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan.

    Skladom