Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Dverové kľučky LIEGE

Aktívne filtre

Počet produktov: 34

Showing 1-16 of 34 item(s)

Aktívne filtre

 • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm biela

  Bez DPH:
  33,23 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby biela.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm bronz

  Bez DPH:
  36,55 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm strieborná

  Bez DPH:
  33,23 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm titan

  Bez DPH:
  36,55 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan /oceľ/.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm bronz+biela

  Bez DPH:
  52,99 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby guľa bronz / z vonkajšej strany dverí / a kľučka biela / z vnútornej strany dverí /.

  Na objednávku
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm titan+biela

  Bez DPH:
  50,04 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby guľa titan / z vonkajšej strany dverí / a kľučka biela / z vnútornej strany dverí /.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm biela

  Bez DPH:
  47,30 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby  biela.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm bronz

  Bez DPH:
  55,01 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm strieborná

  Bez DPH:
  47,30 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm titan 67-72 mm

  Bez DPH:
  50,06 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 67-72 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  77,50 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná guľa-kľučka triedy ES1  určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka štítku je 36 mm farba biela.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  82,47 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná guľa-kľučka triedy ES1  určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka štítku je 36 mm farba  bronz.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  82,20 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná guľa-kľučka triedy ES1 určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka štítku je 36 mm

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 30mm biela

  Bez DPH:
  22,34 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka oblého hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby  biela.

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 30mm bronz

  Bez DPH:
  25,99 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním.

  Šírka oblého hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby  bronz .

  Na objednávku
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 30mm strieborná

  Bez DPH:
  25,99 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka oblého hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

  strieborná

  Skladom