Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Dverové kľučky LIEGE

Aktívne filtre

Počet produktov: 18

Showing 1-16 of 18 item(s)

Aktívne filtre

 • Dverová guľa-kľučka Liege 30mm

  Bez DPH:
  34,45 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz, biela, strieborná a titan /oceľ/.

 • Dverová guľa-kľučka Liege 36 mm strieborná

  Bez DPH:
  48,38 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm

  Bez DPH:
  39,18 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby bronz, biela.

 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm bronz+biela

  Bez DPH:
  44,78 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby guľa bronz / z vonkajšej strany dverí / a kľučka biela / z vnútornej strany dverí /.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege 36mm titan

  Bez DPH:
  48,38 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  81,08 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná guľa-kľučka triedy ES1  určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka štítku je 36 mm farba biela.

  Skladom
 • Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  81,08 €

  Dverová guľa-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou  s vratným perom je bezpečnostná guľa-kľučka triedy ES1 určená na bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka štítku je 36 mm

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 30mm

  Bez DPH:
  18,98 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním.

  Šírka oblého hliníkového štítku je 30mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby biela, bronz, oceľ, hliník .

 • Dverová kľučka-kľučka Liege 36mm

  Bez DPH:
  33,80 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm. Dodáva sa v povrchovej úprave farby biela, bronz.

 • Dverová kľučka-kľučka Liege 36mm bronz+biela

  Bez DPH:
  40,14 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm. Dodáva sa v povrchovej úprave farby  bronz / vonkajšia /+ biela / vnútorná /.

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 36mm strieborná

  Bez DPH:
  33,80 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm. Dodáva sa v povrchovej úprave farby strieborná F1.

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege 36mm titan

  Bez DPH:
  37,44 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s vratným perom je určená pre drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním. Šírka hliníkového štítku je 36mm, pre šírku profilu 72-77 mm. Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan.

  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  73,69 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou , s vratným perom je bezpečnostná kľučka určená na bezpečnostné drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním . Šírka hliníkového štítku je 36 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby biela.  Skladom
 • Dverová kľučka-kľučka Liege s prekrytou vložkou...

  Bez DPH:
  81,08 €

  Dverová kľučka-kľučka Liege s prekrytou cylindrickou vložkou , s vratným perom je bezpečnostná kľučka určená na bezpečnostné drevené, plastové a hliníkové dvere s viacbodovým uzamykaním . Šírka hliníkového štítku je 36 mm . Dodáva sa v povrchovej úprave farby titan /oceľ/.

  Skladom
 • Rozširovacia sada pre kľučka-kľučka Liege pre...

  Bez DPH:
  2,33 €

  Rozširovacia sada pre kľučku-kľučku Liege pre štítok 3357,3359ZA pre šírku 77-82 mm .

  Skladom
 • Rozširovacia sada pre kľučka-kľučka Liege pre...

  Bez DPH:
  2,33 €

  Rozširovacia sada pre kľučku-kľučku Liege pre štítok 3357,3359ZA pre šírku 87-92 mm .

  Skladom