Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Dverové zámky a protikusy MACO

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Aktívne filtre

 • MACO B-TV balkón.dver.uzáver so strelkou 2iS...

  Bez DPH:
  60,00 €

  MACO balkónový uzáver použiteľný do balkónových dverí, kde je potrebné dvere uzamykať z oboch strán. 

  Skladom
 • MACO dverová zástrč na vchodové dvere 255 mm

  Bez DPH:
  15,74 €

  MACO krátka zástrč /rígel/ na vchodové dvere slúži na zaistenie vedľajšieho krídla vchodových dverí proti otvoreniu. Je určená na zadlabanie, no v kombinácii s podložkami ju možno namontovať aj na hladký falc, drážku 7/8 mm alebo 16 mm drážku. Je vhodná na ťažké drevené aj plastové dvere.

  Skladom
 • MACO dverová zástrč na vchodové dvere 540 mm

  Bez DPH:
  19,82 €

  MACO dlhá zástrč /rígel/  na vchodové dvere slúži na zaistenie vedľajšieho krídla vchodových dverí proti otvoreniu. Je určená na zadlabanie, no v kombinácii s podložkami ju možno namontovať aj na hladký falc, drážku 7/8 mm alebo 16 mm drážku. Je vhodná na ťažké drevené aj plastové dvere.

  Skladom
 • MACO dverový valček k zámku Z-TS

  Bez DPH:
  19,55 €

  Dverný valček dorn DM= 35,40,45,55 mm na vchodové dvere pre zámky MACO Z-TS - uzamykané kľúčom sa montuje na dvere s madlom alebo guľou.

  Skladom
 • MACO dverový zámok G-TS 2xháky , ovládaný...

  Bez DPH:
  82,99 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok G-TS ovládaný kľučkou 92-16-...

  Bez DPH:
  50,00 €
  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 4xIS čapmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 28mm, 35mm,40mm,  45mm 55mm, 65mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok G-TS ovládaný kľučkou 92-20-...

  Bez DPH:
  54,19 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 4xIS čapmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 45mm,55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok MACO Z-TS 2xháky + 2 i.S....

  Bez DPH:
  127,22 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi a 2x i.S. rolničkami umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TF ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  115,20 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový s dvomi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku a dvomi jazýčkami. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 40mm, 45mm 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS 2xháky ovládaný...

  Bez DPH:
  110,40 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  81,13 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 40mm, 45mm 55mm,65mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  76,14 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový predĺžiteľný so štyrmi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) , 45mm.  Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20 mm.

  .

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC Aluplast...

  Bez DPH:
  15,46 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Aluplast 4000,5000, Dimex Komfort vhodný aj pre elektrický vrátnik , 1mm prítlak U6/32/9.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC REHAU...

  Bez DPH:
  15,46 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere U-6/32/9 pre profil REHAU S730 , je vhodný aj pre elektrický vrátnik

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC...

  Bez DPH:
  16,68 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Salamander , ľavý-L, pravý -R. Je vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC Schüco a...

  Bez DPH:
  15,46 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Aluplast 2000, Schüco CT 70 a Si 82 , vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom