Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Dverové zámky a protikusy

V rámci tejto kategórie nájdete klasické aj bezpečnostné, viacbodové zámky pre vchodové dvere od výrobcov MACORoto a FUHR

Nie ste si istý, čo hľadáte? Kliknite sem a využite nášho pomocníka - konfigurátor dielov pre dvere

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Počet produktov: 82

Showing 1-16 of 82 item(s)

Aktívne filtre

 • Dverový zámok ROTO ovládaný kľúčom 4V 16/92/10...

  Bez DPH:
  82,91 €

  Dverový zámok ROTO ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi -V - uzávermi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 65 mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm. 

  Skladom
 • Dverový zámok ROTO viacbodový ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  57,67 €

  Dverový zámok ROTO ovládaný kľúčom celolištový  so štyrmi uzatváracími bodmi -V - uzávermi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 25mm, 35mm, 40mm, 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok FUHR 803, U-štulp 24x6mm,337mm,...

  Bez DPH:
  31,51 €

  Krátky jednobodový zámok ovládaný kľúčom, na cylindriclú vložku, vhodný pre hliníkové a plastové dvere . Je určený pre hľbku osadenia kľučky / dorn / = 35,45 mm a šírku U lišty 24mm.

  Skladom
 • Dverový zámok FUHR ovládaný kľúčom 855/45, 4RL...

  Bez DPH:
  67,20 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - valčekmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )= 45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20mm.

  Skladom
 • Dverový zámok FUHR znížený ovládaný kľúčom 855...

  Bez DPH:
  67,20 €

  Dverový zámok znížený ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - valčekmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm,40mm,  45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Na objednávku
 • Dverový zámok MACO G-TS 2xháky + 2xis uzáver,...

  Bez DPH:
  57,19 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový s uzatváracími bodmi - 2xIS čapmi - hríbikmi a 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO G-TS 2xháky , ovládaný...

  Bez DPH:
  58,52 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  81,24 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 2 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16 mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  108,72 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 2 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  81,24 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 4 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 45mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16 mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TS 2xháky + 2 i.S....

  Bez DPH:
  112,28 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi a 2x i.S. rolničkami umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TS 2xháky ovládaný...

  Bez DPH:
  97,44 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • Dverový zámok MACO Z-TS ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  67,20 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový predĺžiteľný so štyrmi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) , 45mm.  Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20 mm.

  .

  Skladom
 • FUHR zámok FUHR ovládaný kľúčom 855/45, 2H ,...

  Bez DPH:
  75,60 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový s dvoma uzatváracími bodmi -hákmi . Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • FUHR dverový protikus na hákový zámok a...

  Bez DPH:
  8,23 €

  Dverový protikus  s puzdrom ku hákovému zámku a k prídavnému zámku na uzatvorenie hákov nastaviteľný pre drevené dvere .

  Skladom
 • FUHR dverový protikus na hákový zámok pre...

  Bez DPH:
  8,23 €

  Dverový protikus  s puzdrom ku hákovému zámku na uzatvorenie hákov nastaviteľný pre dvojkrídlové plastové a drevené dvere do drážky 16 mm na vedľajšom krídle.

  Skladom