Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Elektrické vrátniky

Elektrický vrátnik (zámok) je zariadenie , ktoré sa montuje do vchodových dverí  plastových, drevených a hliníkových , jednokrídlových aj dvojkrídlových, z vonkajšej strany  ovládaných  na guľu alebo madlo. Toto zariadenie je možné pripojiť k zvončekovému tlačidlu , sieťovému napájaču, domácemu telefónu  alebo videotelefónu a vytvoriť  tak  jednoduchý dorozumievací  systém.

Viac sa dočítate v našom článku na blogu.

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Počet produktov: 9

Showing 1-9 of 9 item(s)

Aktívne filtre

 • Elektrický vrátnik D41 NDF s mechanickou...

  Bez DPH:
  34,18 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D41 NDF s výrezom s...

  Bez DPH:
  34,17 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF s výrezom je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF s výrezom je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D41 NF bez mechanickej...

  Bez DPH:
  34,18 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF je bez mechanickej aretácie - bez možnosti mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D41 NF s vybratím bez...

  Bez DPH:
  34,17 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF s vybratím  bez mechanickej aretácie je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF je bez mechanickej aretácie - bez možnosti mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D45 AaDF na 1 prechod s...

  Bez DPH:
  34,18 €

  Elektrický vrátnik DORCAS  D45 AaDF je štandartný vrátnik na jeden prechod.  Je vhodný pre striedavý i jednosmerný prúd, napätie v rozmedzí 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45AaDF je s elektronickou aretáciou , s mechanickou aretáciou- s možnosťou vypnutia.

  Na objednávku
 • Elektrický vrátnik D45 NDF s mechanickou...

  Bez DPH:
  34,18 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D45 NDF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45 NDF je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D45 NF bez mechanickej...

  Bez DPH:
  34,18 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D45 NF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45 NF je bez mechanickej aretácie - bez možnosti  mechanického zapnutia a vypnutia vypnutia.

  Skladom
 • Mechanický vrátnik D41 NDF bez cievky s...

  Bez DPH:
  25,37 €

  Vrátnik DORCAS D41 NDF bez cievky je vrátnik vhodný pre dvere s obojstranným madlom alebo obojstrannou guľou. Vrátnik DORCAS D41 NDF bez cievky - bez elektrického ovládania je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia. 

  Skladom
 • Protikus k elektrickému vrátniku plochý LX INOX...

  Bez DPH:
  6,96 €

  Protikus k elektrickému vrátniku DORCAS je plochý univerzálny pravo-ľavý ku všetkým vrátnikom Dorcas na hliníkové dvere, bráničky k zámkom s roztečou 92 mm. 

   Rozmery : 25 x 250 x 3 mm

  Na objednávku