Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Elektrické vrátniky

Aktívne filtre

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Aktívne filtre

 • Dverový kontakt Dorcas 2c

  Bez DPH:
  10,80 €
  Skladom
 • Elektrický vrátnik D41 NDF s mechanickou...

  Bez DPH:
  35,20 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NDF je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D41 NF bez mechanickej...

  Bez DPH:
  35,20 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D41 NF je bez mechanickej aretácie - bez možnosti mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D45 AaDF na 1 prechod s...

  Bez DPH:
  35,20 €

  Elektrický vrátnik DORCAS  D45 AaDF je štandartný vrátnik na jeden prechod.  Je vhodný pre striedavý i jednosmerný prúd, napätie v rozmedzí 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45AaDF je s elektronickou aretáciou , s mechanickou aretáciou- s možnosťou vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D45 NDF s mechanickou...

  Bez DPH:
  35,20 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D45 NDF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45 NDF je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia.

  Skladom
 • Elektrický vrátnik D45 NF bez mechanickej...

  Bez DPH:
  35,20 €

  Elektrický vrátnik DORCAS D45 NF je štandartný vrátnik na krátkodobý kontakt max 5 sekúnd. Je možné napojiť ho na jednosmerný aj striedavý prúd, napätie 6-12 V. Elektrický vrátnik DORCAS D45 NF je bez mechanickej aretácie - bez možnosti  mechanického zapnutia a vypnutia vypnutia.

  Skladom
 • Mechanický vrátnik D41 NDF bez cievky s...

  Bez DPH:
  31,33 €

  Vrátnik DORCAS D41 NDF bez cievky je vrátnik vhodný pre dvere s obojstranným madlom alebo obojstrannou guľou. Vrátnik DORCAS D41 NDF bez cievky - bez elektrického ovládania je s mechanickou aretáciou - s možnosťou mechanického vypnutia. 

  Skladom
 • Protikus k elektrickému vrátniku plochý LX INOX...

  Bez DPH:
  7,89 €

  Protikus k elektrickému vrátniku DORCAS je plochý univerzálny pravo-ľavý ku všetkým vrátnikom Dorcas na hliníkové dvere, bráničky k zámkom s roztečou 92 mm. 

   Rozmery : 25 x 250 x 3 mm

  Skladom