Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Rohové vedenia

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • WINKHAUS rohové vedenie E1.BS16 ku prahu

  Bez DPH:
  20,31 €

  WINKHAUS rohové vedenie E1.BS16 s dlhším uzatváracím hríbikom pre dverný prah sa montuje do dolného rohu v krídle u balkónových a terasových dverí  okutých s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku
 • WINKHAUS rohové vedenie E1.SBS.O

  Bez DPH:
  11,22 €

  WINKHAUS rohové vedenie E1.SBS.O sa montuje do horného rohu vedľajšieho - štulpového krídla dvojkrídlového okna v kombinácii s rohovým vedením E11 v hlavnom krídle, u okien okutých s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku
 • WINKHAUS rohové vedenie E1.SBS.U

  Bez DPH:
  11,22 €

  WINKHAUS rohové vedenie E1.SBS.O sa montuje do dolného rohu vedľajšieho - štulpového krídla dvojkrídlového okna v kombinácii s rohovým vedením  v hlavnom krídle, u okien okutých s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku
 • WINKHAUS rohové vedenie E11

  Bez DPH:
  10,12 €

  WINKHAUS rohové vedenie je rohový prevod s dvoma bezpečnostnými uzatváracími bodmi E- hríbikmi. Je určený pre otváravo-sklopné, otváravé a sklopné okná okuté s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku
 • WINKHAUS rohové vedenie E2

  Bez DPH:
  7,91 €

  WINKHAUS rohové vedenie E2 je rohový prevod s jedným bezpečnostným uzatváracim bodom E- hríbikom. Je určený pre otváravo-sklopné okná okuté s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku
 • WINKHAUS rohové vedenie E3

  Bez DPH:
  8,57 €

  WINKHAUS rohové vedenie E3 je krátky rohový prevod s jedným bezpečnostným uzatváracim bodom E- hríbikom. Je určený pre úzke a nízke otváravo-sklopné a otváravé, jednokrídlové a dvojkrídlové okná okuté s kovaním WINKHAUS. 

  Na objednávku