Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Krížová hlava plný závit

Aktívne filtre

Počet produktov: 96

Showing 1-16 of 96 item(s)

Aktívne filtre

 • Skrutka SPAX 4,0x15 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  13,96 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x15 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x16 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  14,10 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x16 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x20 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  15,00 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x20 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x25 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  17,56 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x25 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x30 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  17,40 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x30 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x35 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  21,00 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x35 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x40 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  21,00 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x40 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x45 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  13,96 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x45 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,0x50 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  14,70 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,0x50 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x25 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  11,10 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x25 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x35 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  13,73 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x35 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x40 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  15,07 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x40 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x45 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  19,43 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x45 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x50 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  19,57 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x50 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x60 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  25,43 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x60 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom
 • Skrutka SPAX 4,5x70 do dreva so zapustenou...

  Bez DPH:
  35,47 €

  Profesionálne strieborné skrutky SPAX 4,5x70 do dreva s Torx hviezdicovou hlavou, plným závitom, bez nutnosti predvŕtania, s extrémne vysokou odolnosťou voči korózii a vysokou povrchovou tvrdosťou, sú určené do interiéru.

  Skladom