Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Podkladový profil

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • Torenit podkladový profil - univerzálny

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil univerzálny, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny. Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 ks + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 ks + ( 3 x 1,6 m )= 5,8 ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku
 • Torenit podkladový profil pre drevené okná

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil pre drevené okná, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny.  Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 + ( 3 x 1,6 m )= 5,8  ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku
 • Torenit podkladový profil pre dvere

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil pre dvere, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny. Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 ks+ ( 3 x 1,6 m )= 5,8  ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku
 • Torenit podkladový profil pre hliníkové okná

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil pre hliníkové okná, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny.  Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 ks + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 ks + ( 3 x 1,6 m )= 5,8 ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku
 • Torenit podkladový profil pre plastové (PVC) okná

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil pre plastové okná, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny.  Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 + ( 3 x 1,6 m )= 5,8  ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku
 • Torenit podkladový profil pre portál

  Bez DPH:
  0,00 €

  Vysoko stabilný a pevný podkladový profil pre portály - s individuálnym formátovaním na zákazku, s jednoduchou montážou, s výbornými izolačnými vlastnosťami, vyrobený z tvrdých dosiek PET peny. Pri prahu budete potrebovať počet podložiek a skrutiek : 1 ks + 3 x dĺžka prahu v metroch / napr.: 1 ks + ( 3 x 1,6 m )= 5,8 ks zaokrúhlime na 6 ks /.

  Na objednávku