Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Uhlové

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • BLUM CLIP Top BLUMOTION EXPANDO T 110°, pre...

  Bez DPH:
  12,19 €

   Naložený záves CLIP top BLUMOTION EXPANDO T pre tenké dvierka z rôznych materiálov, s uhlom otvorenia 110°, s pružinou, s predmontovaným systémom upevnenia EXPANDO T a nastavením čela v troch smeroch .

  Skladom
 • BLUM CLIP top BLUMOTION záves na profil. dvere...

  Bez DPH:
  4,66 €

  Celokovový poniklovaný  polonaložený záves pre hrubé a profilové dvere s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so zalomením 9,5 mm, s uhlom otvorenia 95°, s pružinou spája osvedčenú techniku CLIP top, s upevnením INSERTA.

  Skladom
 • BLUM CLIP Top EXPANDO T 110°, pre tenké...

  Bez DPH:
  10,46 €

   Naložený záves CLIP top EXPANDO T pre tenké dvierka z rôznych materiálov, s uhlom otvorenia 110°, bez pružiny, s predmontovaným systémom upevnenia EXPANDO T a nastavením čela v troch smeroch .

  Skladom
 • BLUM CLIP top záves na profil. dvere 95°, 9,5mm...

  Bez DPH:
  2,93 €

  Celokovový poniklovaný  polonaložený  zalomený záves pre hrubé a profilové dvere s uhlom otvorenia 95°, zalomením 9,5mm, s pružinou, so spôsobom montáže INSERTA.

  Skladom
 • BLUM CLIP top záves na profil. dvere 95°,...

  Bez DPH:
  2,98 €

  Celokovový poniklovaný  vložený  zalomený záves pre hrubé a profilové dvere s uhlom otvorenia 95°, zalomením 18mm, s pružinou, so spôsobom montáže INSERTA.

  Skladom
 • BLUM CLIP top záves na profil. dvere 95°,...

  Bez DPH:
  2,45 €

  Celokovový poniklovaný  vložený  zalomený záves pre hrubé a profilové dvere s uhlom otvorenia 95°, zalomením 18mm, s pružinou, so spôsobom montáže narazením.

  Skladom
 • BLUM CLIP top záves na skladacie dvere 60°, s...

  Bez DPH:
  4,57 €

  Celokovový CLIP top špeciálny záves na rohové skrine so skladacími dvermi , s uhlom otvorenia 60°, s pružinou,  so spôsobom montáže skrutkami.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top -30°, max. naložený,...

  Bez DPH:
  3,52 €

  Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION -30°III, maximálne sa otvárajúci, s uhlom otvorenia 110°, bez pružiny, s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so spôsobom montáže skrutky.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top 45°, 95°,...

  Bez DPH:
  3,52 €

  Celokovový CLIP top uhlový polonaložený záves +45°I pre rohové skrinky s vloženými čelami s uhlom otvorenia 95°, bez pružiny,  so spôsobom montáže skrutkami.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top 45°, 95°,...

  Bez DPH:
  2,93 €

  Celokovový CLIP top uhlový polonaložený záves +45°I pre rohové skrinky s vloženými čelami s uhlom otvorenia 95°, s pružinou,  so spôsobom montáže skrutkami.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION -30°, max....

  Bez DPH:
  6,65 €

  Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION -30°III, maximálne sa otvárajúci, s uhlom otvorenia 110°, s pružinou, s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so spôsobom montáže INSERTA.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION -45°, max....

  Bez DPH:
  5,88 €

  Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION -45°III, maximálne sa otvárajúci, s uhlom otvorenia 110°, s pružinou, s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so spôsobom montáže skrutky.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION 20°,...

  Bez DPH:
  6,12 €

  Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION 20°II, naložený, s uhlom otvorenia 95°, s pružinou, s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so spôsobom montáže INSERTA.

  Skladom
 • Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION 45°, max....

  Bez DPH:
  6,12 €

  Uhlový záves BLUM CLIP top BLUMOTION 45°III, maximálne naložený,s uhlom otvorenia 95°, s pružinou, s BLUMOTION pre jemné a tiché dovieranie dvierok, so spôsobom montáže INSERTA.

  Skladom