Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Okenné a balkónové sušiaky

Pomôcka, ktorá nájde využitie v každej domácnosti - sušiak. Vďaka nemu sa Vám v byte nebude zvyšovať vlhkosť, ktorá je častým problémom mnohých bytov a domov a je pôvodcom nepríjemných plesní.

Ponúkame Vám kvalitné exteriérové okenné sušiaky, vhodné pre balkóny aj okná, vyrobené z hliníkových profilov s doplnkami z vysokokvalitného PVC - plastu, samozrejme s povrchovou úpravou, vďaka ktorej Vám bude slúžiť dlhé obdobie.

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • Balkónový sušiak prádla pevný

  Bez DPH:
  67,20 €

  Kvalitný vonkajší sušiak prádla z hliníkových profilov, s pevným uložením ramien, ktoré umožňujú sušiť prádlo v priestore balkóna alebo mimo neho v závislosti uchytenia ramien.

 • Balkónový sušiak prádla preklápací

  Bez DPH:
  79,20 €

  Kvalitný vonkajší sušiak prádla z hliníkových profilov, s kĺbovým uložením ramien, ktoré umožňujú sušiť prádlo v priestore balkóna i mimo neho v závislosti na počasí.

 • Lódžiový sušiak prádla strieborný F01

  Bez DPH:
  43,20 €

  Kvalitný vonkajší sušiak prádla s dvoma ramenami z hliníkových profilov so 7 šnúrami umožňuje sušiť prádlo v priestore lódžie alebo v kúpelni.

  Skladom
 • Okenný sušiak prádla pevný

  Bez DPH:
  67,20 €

  Kvalitný vonkajší sušiak prádla z hliníkových profilov. Môže sa upevniť na okno alebo balkón. Je vhodný aj pre zateplené fasády obytných domov.