Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Ovládané kľúčom

Aktívne filtre

Počet produktov: 36

Showing 1-16 of 36 item(s)

Aktívne filtre

 • Dverový zámok MACO Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  108,72 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 2 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverová zástrč na vchodové dvere 255 mm

  Bez DPH:
  13,90 €

  MACO krátka zástrč /rígel/ na vchodové dvere slúži na zaistenie vedľajšieho krídla vchodových dverí proti otvoreniu. Je určená na zadlabanie, no v kombinácii s podložkami ju možno namontovať aj na hladký falc, drážku 7/8 mm alebo 16 mm drážku. Je vhodná na ťažké drevené aj plastové dvere.

  Skladom
 • MACO dverová zástrč na vchodové dvere 540 mm

  Bez DPH:
  17,50 €

  MACO dlhá zástrč /rígel/  na vchodové dvere slúži na zaistenie vedľajšieho krídla vchodových dverí proti otvoreniu. Je určená na zadlabanie, no v kombinácii s podložkami ju možno namontovať aj na hladký falc, drážku 7/8 mm alebo 16 mm drážku. Je vhodná na ťažké drevené aj plastové dvere.

  Skladom
 • MACO dverový valček k zámku Z-TS

  Bez DPH:
  24,98 €

  Dverný valček dorn DM= 35,40,45,55 mm na vchodové dvere pre zámky MACO Z-TS - uzamykané kľúčom sa montuje na dvere s madlom alebo guľou.

  Skladom
 • MACO dverový zámok MACO Z-TS 2xháky + 2 i.S....

  Bez DPH:
  112,28 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi a 2x i.S. rolničkami umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  81,24 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 2 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16 mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TF automat 2xstrelka +...

  Bez DPH:
  81,24 €

  Dverový zámok automat ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - 2 x strelkami a 4 x hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 45mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16 mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS 2xháky ovládaný...

  Bez DPH:
  97,44 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom, celolištový s uzatváracími bodmi - 2x hákmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  35,40,45,55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  71,60 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 40mm, 45mm 55mm,65mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • MACO dverový zámok Z-TS ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  67,20 €

  Dverový zámok ovládaný kľúčom celolištový predĺžiteľný so štyrmi uzatváracími bodmi - hríbikmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) , 45mm.  Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20 mm.

  .

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC Aluplast...

  Bez DPH:
  13,64 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Aluplast 4000,5000, Dimex Komfort vhodný aj pre elektrický vrátnik , 1mm prítlak U6/32/9.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC...

  Bez DPH:
  14,72 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Salamander , ľavý-L, pravý -R. Je vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC Schüco a...

  Bez DPH:
  13,64 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Aluplast 2000, Schüco CT 70 a Si 82 , vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC Thyssen,...

  Bez DPH:
  14,72 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere pre profil Thyssen , ľavý-L, pravý-R. Je vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC U-6/32/9...

  Bez DPH:
  12,58 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere U-6/32/9 pre profil Gealan. 

  Skladom
 • MACO hlavný dverný uzáver EH pre PVC U-6/32/9...

  Bez DPH:
  14,72 €

  Hlavný rámový protikus k zámku - k jazýčku a strelke  pre plastové vchodové dvere U-6/32/9 pre profil Kömmerling Eurofutur , ľavý-L, pravý-R. Je vhodný aj pre elektrický vrátnik.

  Skladom