Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Ovládané kľúčom

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • Dverový zámok ROTO viacbodový ovládaný kľúčom...

  Bez DPH:
  65,34 €

  Dverový zámok ROTO ovládaný kľúčom celolištový  so štyrmi uzatváracími bodmi -V ( hríbikmi ), uzávermi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 25mm, 35mm, 40mm, 45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • ROTO dverová zástrč 16/150mm do drážky 16mm...

  Bez DPH:
  12,60 €

  Dverová zástrč / rígel / 16/150 mm pre plastové,hliníkové a drevené dvere do 16 mm drážky od výrobcu ROTO je pevná zástrč vhodná na ťažké, namáhané vchodové alebo garážové dvere.

  Skladom
 • ROTO dverový hlavný protikus na drevo na...

  Bez DPH:
  8,32 €

  Dverový protikus ROTO pre uzatvorenie strelky a jazýčka dverného zámku pre drevené dvere na 4 mm medzeru medzi rámom a krídlom - na zadlabanie. Protikus je určený pre  profil 4/18-9.

  Skladom
 • ROTO dverový protikus hlavný pre drevené dvere...

  Bez DPH:
  7,79 €

  Dverový protikus ROTO pre uzatvorenie strelky a jazýčka dverného zámku pre drevené dvere na 12mm medzeru medzi rámom a krídlom . Protikus je určený pre hladký falc profil 12/18-9.

  Skladom
 • ROTO dverový zámok ovládaný kľúčom 4 hríbiky...

  Bez DPH:
  93,93 €

  Dverový zámok ROTO ovládaný kľúčom celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi -V - uzávermi ( hríbikmi ) umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 65 mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm. 

  Skladom
 • ROTO NT rámový uzáver pre plast os 13mm

  Bez DPH:
  0,68 €

  Rámový protikus pre plastové okná aj dvere  vyrobené z profilu Veka,Horizont, Internova 6000,Trocal, na os kovania 13 mm, na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik. 

  Skladom
 • ROTO NT rámový uzáver pre rohovú zástrč pre...

  Bez DPH:
  1,74 €

   Rámový nenastaviteľný dvojdierový protikus k zástrči pre dvojkrídlové plastové okná vyrobené z profilu REHAU č.260434 /.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver NT drevo 7/8 mm

  Bez DPH:
  0,69 €

  Rámový protikus č. 378462 pre drevené okná aj dvere do drážky v ráme 7/8 mm na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver NT do drážky 16mm

  Bez DPH:
  0,86 €

  Rámový protikus  pre drevené a plastové okná aj dvere do drážky v ráme 16 mm / do štulpu / na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver pre drevo 18mm

  Bez DPH:
  0,69 €

  Rámový protikus pre drevené okná aj dvere pre hladký falc 18mm na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver pre drevo 20 mm

  Bez DPH:
  0,76 €

  Rámový protikus pre drevené okná aj dvere pre hladký falc 20 mm na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver pre drevo 4 mm

  Bez DPH:
  1,45 €

  Rámový protikus č. 318319 pro dřevěná okna i dveře na zadlabání - pro 4 mm na kování ROTO s uzávěrem E - rolnička a uzávěrem P-hříbek.

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver pre plast Internova os 9mm,...

  Bez DPH:
  0,68 €

  Rámový protikus č. 260368 pre plastové okná aj dvere  vyrobené z profilu Internova, na os kovania 9 mm, na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik. 

  Skladom
 • ROTO rámový uzáver pre plast NT REHAU os 13mm

  Bez DPH:
  0,68 €

  Rámový protikus pre plastové okná aj dvere  vyrobené z profilu REHAU, na os kovania 13 mm, na kovanie ROTO s uzáverom E - rolnička a uzáverom P-hríbik. 

  Skladom