Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Aktívne filtre

Ovládané kľučkou - zdvihnúť kľučku hore a pretočiť kľúč

Aktívne filtre

Aktívne filtre

 • FUHR dverový protikus na hákový zámok a...

  Bez DPH:
  9,98 €

  Dverový protikus  s puzdrom ku hákovému zámku a k prídavnému zámku na uzatvorenie hákov nastaviteľný pre drevené dvere .

  Na objednávku
 • FUHR dverový protikus na hákový zámok pre...

  Bez DPH:
  9,98 €

  Dverový protikus  s puzdrom ku hákovému zámku na uzatvorenie hákov nastaviteľný pre dvojkrídlové plastové a drevené dvere do drážky 16 mm na vedľajšom krídle.

  Skladom
 • FUHR dverový protikus hlavný na drevo na...

  Bez DPH:
  13,94 €

  Dverový protikus FUHR pre uzatvorenie strelky a jazýčka dverného zámku pre drevo na zafrézovanie - 4mm medzeru medzi rámom a krídlom , na os 13mm.

  Na objednávku
 • FUHR dverový protikus pre dvojkrídlové dvere 16 mm

  Bez DPH:
  8,83 €

  Dverový protikus FUHR pre uzatvorenie strelky a jazýčka dverného zámku pre dvojkrídlové plastové a drevené dvere do vedľajšieho krídla do 16mm drážky.

  Skladom
 • FUHR dverový zámok FUHR ovládaný kľučkou 856 ,...

  Bez DPH:
  57,99 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - valčekmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 25mm, 30mm, 35mm,40mm,  45mm 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • FUHR dverový zámok FUHR ovládaný kľučkou 856,...

  Bez DPH:
  66,48 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou zdvihom nahor celolištový so štyrmi uzatváracími bodmi - valčekmi umožňujucími reguláciu prítlaku. Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm,  45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 20mm.

  Skladom
 • FUHR dverový zámok ovládaný kľučkou 856-45,...

  Bez DPH:
  91,65 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou celolištový s dvoma uzatváracími bodmi - hákmi a dvoma rolničkami Je určený pre hľbku osadenia kľučky ( dorn )  45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • FUHR dverový zámok ovládaný kľučkou 859-45, 2H,...

  Bez DPH:
  91,65 €

  Dverový zámok ovládaný kľučkou celolištový s dvoma uzatváracími bodmi - hákmi s hľbkou osadenia kľučky ( dornom ) 45mm . Je vhodný pre vchodové dvere drevené a všetky typy plastových profilov so šírkou lišty 16mm.

  Skladom
 • FUHR prídavný dverový zámok

  Bez DPH:
  11,93 €

  Prídavný dverový zámok FUHR s jazýčkom pre zvýšenú bezpečnosť dverí pre všetky typy celolištových zámkov FUHR. Dodáva sa pre hľbku osadenia kľučky ( dorn ) 35mm, 40mm,  45mm, 55mm. Je vhodný pre vchodové dvere drevené, všetky typy plastových a hliníkových profilov.

  Skladom