Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Vážení zákazníci,

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli navštíviť stránky firmy MB.Kovania. Poslaním našej spoločnosti je predaj kovaní na výrobu a servis pohyblivých častí stavebných otvorov, a teda okien a dverí. Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2010 a neustále sa snažíme o skvalitňovanie našich služieb, ktoré Vám, ako našim zákazníkom, budú pevne veríme, prospešné.

Náš eshop Vám poskytne prehľadné a jednoduché usporiadanie výrobkov, ktoré tvoria časť z nášho aktuálneho sortimentu. S cieľom zachovania vysokej kvalitatívnej úrovne vedúcej k spokojnosti zákazníkov, Vám ponúkame tovar viac ako desiatich domácich aj zahraničných výrobcov pôsobiacich v rámci Európskej únie, ktorí si svojou poctivou prácou vybudovali stabilné miesto na trhu a sú momentálne považovaní za lídrov vo svojom odbore. Kvalitné spracovanie, ktoré je nevyhnutnosťou pre zachovanie funkčnosti počas dlhej doby, je našou prioritou a naši dodávatelia ju často-krát dokazujú zárukou v rozsahu nad zákonom stanovenú hranicu dvoch rokov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať a využiť naše bezplatné odborné poradenstvo prostredníctvom telefónnych čísel alebo e–mailom, či osobne na našej pobočke v Prešove.

Ďakujeme vám za Vašu priazeň a Váš nákup.

S pozdravom

tím firmy MB.Kovanie