Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo
e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

V stavebnom obore sa vyskytuje len málo podobne úspešných firiem a ešte menej ich takých, ktorým sa darí dlhodobo udržiavať na popredných priečkach. Roto je vo vedúcom postavení na trhu vo výrobe okenných a dverných technológií, ako aj významným účastníkom v oblasti predaja strešných okien a solárnych technológií. Viac ako 4000 zamestnancov sa svojim úsilím pričinilo o to, že od roku 2000 táto spoločnosť vyprodukovala viac ako 100 miliónov setov celoobvodového kovania Roto NT, čo svedčí o vysokej spokojnosti zákazníkov s výrobkami spoločnosti Roto.

Viac na: http://www.roto.sk/

Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1947 sa postupom času vypracovala na jedného z lídrov na trhu okenného a nábytkového kovania. V súčasnosti pre firmu Maco pracuje viac ako 2600 zamestnancov, nielen v európskych krajinách ako napr. Rakúsko, Nemecko, Taliansko a Veľká Británia no rastúci dopyt po kvalitnom kovaní viedol aj ku vstupu na čínsky trh v roku 2003.

Viac na: http://www.maco.at

Spoločnosť založená v roku 1952, ktorá zotrváva prakticky od polovice 70.tych rokov na vedúcich pozíciách vo sfére vývoja a výroby komponentov pre dvere a okná.

Viac na: http://www.hoppe.com

Firma Trelleborg Sealing Solutions, založená začiatkom 50.-tych rokov minulého storočia, je jednou z popredných svetových firem, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom presných tesnení a vedení. Ponuku tvorí to najlepšie z elastomerových, termoplastových , PTFE a kompozitných technológií.

Viac na: http://www.tss.trelleborg.com/cz/cz/homepage/homepage.html

Nemecká spoločnosť Hautau pôsobí na trhu kovania pre okná a dvere od roku 1910. Vysokú úroveň kvality produkcie potvrdzuje množstvo certifikátov ako napr. STN EN ISO 9001:2008 a značiek kvality RAL a TÜV.

Viac na: http://www.hautau.de/

Nemecká firma, ktorá pre odvetvie okien a dverí produkuje systémy upevnenia okenných a dverných rámov.

Viac na: http://www.sfsintec.biz/de/web/homepage.html

Popredný nemecký výrobca pántov a závesných systémov pre dvere s viac ako 120 ročnou históriou, počas ktorej si dokázal získať priazeň zákazníkov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Viac na: http://www.simonswerk.de/

Firma EJOT Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1999, ako dcérska spoločnosť nadnárodného konzorcia EJOT GmbH. Od tohto času si vybudovala pevné postavenie na trhu s upevňovacími prvkami pre stavebníctvo. Skrutky, rozperky (hmoždiny) a iné komponenty EJOT sú už dnes na celom Slovensku známe v kruhu odbornej verejnosti v oblastiach stavby hál s rýchlou montážou, tepelných a hydroizoláciach striech, kontaktných zatepľovacích systémov a výroby a montáže plastových okien.

Viac na: http://www.ejot.sk/

Spoločnosť Geze sa venuje predovšetkým výrobe samozatváračov a samozatváracích systémov. Kvalitu jej výrobkov potvrdzuje fakt, že už viac ako 150 rokov sa radí medzi najlepších vo svojom odbore.

Viac na: http://www.geze.sk/ alebo http://www.geze.de