Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Blog

Bezpečnostné kľučky dverí – účinná ochrana pred nepovoleným vstupom
Tak ako sú oči oknom do duše, tak sú dvere vstupom do nášho domova. Jedným z ich základných prvkov určujúcich funkčnosť a ochranu pred nepovoleným vstupom je kľučka. Ak hľadáte jej kvalitnú a bezpečnostnú verziu, naše odporúčanie je určite značka Hoppe, ktorá poskytuje záruku na svoje produkty až 10 rokov!
Bezpečnostné kľučky okien – jeden zo základných prvkov ochrany Vášho domova
Je Váš domov bezpečný? Ak hľadáte odpoveď na túto otázku, je určite potrebné sa zamyslieť okrem iného aj nad tým, aké kľučky máte na oknách vo Vašom byte, či dome. Prečítajte si, ako sa líšia jednotlivé typy bezpečnostných kľučiek od popredného výrobcu Hoppe, ktorý poskytuje záruku na svoje produkty až 10 rokov!
Veľtrh FENSTERBAU FRONTALE 2020
18 - 21. marca 2020 sa uskutoční podujatie, ktoré je na základe svojej histórie oprávnene považované za najvýznamnejšie svojho druhu, vo sfére okien a dverí - FENSTERBAU FRONTALE.
Prečo sa naše okná rosia?
V zimných dňoch, kedy teplota klesá do záporných hodnôt, je častým problémom výskyt rosy, či už na oknách alebo presklených vchodových dverách. Prečo k tomu dochádza a ako tomu predísť, sa dozviete v tomto článku.
Ako si vybrať dobré interiérové dvere?
Uvažujete o kúpe nových interiérových dverí? Prečítajte si naše rady, na čo by ste mali pamätať!
Medzinárodná tlačová konferencia značky Roto, Stuttgart, 2017
Ako každý z posledných rokov, aj v roku 2017 usporiadala značka Roto tlačovú konferenciu pre zástupcov médií aj odberateľov, medzinárodnú tlačovú konferenciu v nemeckom meste Stuttgart, kde predstavila ako novinky, ktoré už v najbližšej dobe uvedie na trh, tak aj inovácie v rámci interných procesov, ktoré opäť potvrdili, že značka je pripravená naďalej ostať v pozícií top svetových výrobcov
Inovácie pre okná a dvere od firmy Roto, pre tzv. inteligentné domovy
Tzv. "inteligentné" domovy sa vďaka rozšíreniu technológií a zlepšeniu ich dostupností pre bežných zákazníkov, stávajú čoraz populárnejšie. Vedia nám život uľahčiť a spraviť ho bezpečnejším. Značka Roto reaguje dlhodobo na tento trend a tento postupne uvádza na trh inovácie v oblasti ich segmentu - okien a dverí.
Ako spojiť diely kovania značky Roto?
Chystáte sa meniť niektorý z dielov kovania značky Roto? Alebo plánujete kompletnú výmenu kovania na Vašom okne alebo balkónových dverách? Prečítajte si tento článok a buďte pripravený na to, ako postupovať!
Showing 1 to 10 of 68 (1 Pages)