Všetky položky na e-shope skladom
Viac ako 5 000 položiek mimo e-shopu skladom
Osobný odber na pobočke
v Prešove - Pavla Horova 1/23
Bezplatné odborné
poradenstvo

Blog

Veľtrh FENSTERBAU FRONTALE 2018
Už tento mesiac, 21.-24.marca 2018 sa uskutoční podujatie, ktoré je na základe svojej histórie oprávnene považované za najvýznamnejšie svojho druhu, vo sfére okien a dverí - FENSTERBAU FRONTALE.
Prečo sa naše okná rosia?
V zimných dňoch, kedy teplota klesá do záporných hodnôt, je častým problémom výskyt rosy, či už na oknách alebo presklených vchodových dverách. Prečo k tomu dochádza a ako tomu predísť, sa dozviete v tomto článku.
Ako si vybrať dobré interiérové dvere?
Uvažujete o kúpe nových interiérových dverí? Prečítajte si naše rady, na čo by ste mali pamätať!
Medzinárodná tlačová konferencia značky Roto, Stuttgart, 2017
Ako každý z posledných rokov, aj v roku 2017 usporiadala značka Roto tlačovú konferenciu pre zástupcov médií aj odberateľov, medzinárodnú tlačovú konferenciu v nemeckom meste Stuttgart, kde predstavila ako novinky, ktoré už v najbližšej dobe uvedie na trh, tak aj inovácie v rámci interných procesov, ktoré opäť potvrdili, že značka je pripravená naďalej ostať v pozícií top svetových výrobcov
Inovácie pre okná a dvere od firmy Roto, pre tzv. inteligentné domovy
Tzv. "inteligentné" domovy sa vďaka rozšíreniu technológií a zlepšeniu ich dostupností pre bežných zákazníkov, stávajú čoraz populárnejšie. Vedia nám život uľahčiť a spraviť ho bezpečnejším. Značka Roto reaguje dlhodobo na tento trend a tento postupne uvádza na trh inovácie v oblasti ich segmentu - okien a dverí.
Ako spojiť diely kovania značky Roto?
Chystáte sa meniť niektorý z dielov kovania značky Roto? Alebo plánujete kompletnú výmenu kovania na Vašom okne alebo balkónových dverách? Prečítajte si tento článok a buďte pripravený na to, ako postupovať!
Ako sa správne starať o Vaše okná ?
Hľadáte odpoveď na tú to otázku ? Prečítajte si naše rady, ako postupovať pri čistení a údržbe okien, aby Vám slúžili čo najdlhšie!
Ako zistím, akú značku kovania mám na mojich oknách?
Je to pomerne jednoduché. Po otvorení okna uvidíte na dieloch kovania vyobrazené logo príslušnej značky. Prinášame Vám príklady takéhoto vyobrazenia.
Ako spoznám rozdiel medzi kovaním Roto NT a Roto KSR?
Viete, ako rýchlo a jednoducho spoznať rozdiel medzi kovaním Roto NT a Roto KSR?
Ako spoznám rozdiel medzi kovaním MACO MULTI TREND a MACO MULTI MATIC ?
Viete, ako rýchlo a jednoducho spoznať rozdiel medzi kovaním MACO MULTI MATIC a MACO MULTI TREND?
Showing 1 to 10 of 78 (1 Pages)